Na ul. Podgórnej w Brodnicy, która stanowi fragment ruchliwej drogi wojewódzkiej "560" na Sieprc, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Zdaniem policji, 24-letni kierowca peugeota 407 przejeżdżając główną drogą zamierzał skręcić w lewo, doprowadzając do kraksy z udziałem osobowego forda. Ten pomimo urwanego koła zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej. Jak to możliwe, że tak uszkodzony pojazd przemieścił się tak daleko od miejsca zderzenia?
W miejscu, gdzie doszło do zderzenia obowiązuje "dziewięćdziesiątka". Dopiero za skrzyżowaniem, jadąc w kierunku Brodnicy, tak jak kierowca peugeota, zaczyna się ograniczenie do "siedemdziesiątki".
Wskutek kolizji do szpitala z niegroźnymi obrażeniami trafił kierowca forda, 28 lat.
Przez ponad dwie godziny ruch na ruchliwej drodze wojewódzkiej "560" był utrudniony.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu czasbrodnicy.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz